| gabitzuxxl a întrebat:

am o problema, am avut otita mi-a trecut, dupa vreo 2 3 zile am avut artrita mandibulara,si acum mi sa umplat maseau si ma doare foarte tare? ce am? deci mi-a trecut si otita si artrita,am luat tratament pentru amandoua, dar acum mi sa umplat maseaua, toate le-am avut pe partea dreapta a fetei!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Iama a răspuns:

Ai nevoie sa mergi la doctorwinking