| krysula a întrebat:

Buna ziua am o problema ma doare de vreo 2 saptamani foarte tare in partea dreapta jos abdomenul ma inteapa in vagin la fel daca am contact sexual la fel cu dureri nu foarte mari da nici accetabile sa zic ma doare capul in partea dreapta la fel de doua saptamani si plus ca luna asta mi-a venit ciclu de trei ori prima data trei zile a doua oara cateva ore mi-a curs fffputin si acu am de vreo 4 zile si curge tare poate fii vb de vreo raceala la ovare astept raspunsul dumneavoastra multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de un ecograf pelvian și control ginecologic.
Posibil o răceală, disfuncție ovariană, etc.
Pa, pa.

| krysula explică (pentru Legiuitoarea):

Mentionez ca mi-am facut ecograf si control acu cateva zile si ginecologul mi-a spus ca totul este in ordine

| Legiuitoarea a răspuns (pentru krysula):

Bună.
Și dacă totul este în ordine cum se face de ai o astfel de suferință?
Pa, pa.