| amalia0ninja a întrebat:

Am o problema.Ma simt cam balonata, si ma cam doare burta. Daca rad, ma doare, (inteapa), nu tare, dar simt ceva.Este posibil sa fiu insarcinata? Nu am avut nici o relatie sexuala, dar m-am masturbat acum cateva luni. (mai mult de 5 luni).
Multumesc frumos! Dau funa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! draga mea, de ramas insarcinata, ramai doar atunci cand tu si iubitu/parteneru, faceti sex/dragoste si va simtiti bine din toate punctele de vedere, deci faceti fara"caciulita" sa ma exprim mai codificat, de masturbat am auzit ca se practica, dar ca sa ramai insarcinata, nici pomeneala, daca acuzi acele dureri, e posibil sa fi mancat ceva ce nu iti prieste organismul tau, ori ai ceva probleme cu fierea/bila/digestia, deci daca persista balonarea si durearea, nu ezita sa faci o vizita la medicul de fam, si sa nu cumva sa scapi porumbelul pe gura la medic sa ii zici ce gandesti tu, ca te vei face de ras, lasa sa se pronunte el in privinta ta.acel obiect cu care tu ai facut"un pic de placere" nu elimina spermatozoizi...straight face

| iEmonel a răspuns:

Tu esti noua Fecioara Maria. Posibil sa fii insarcinata. Foarte posibil!

| ofataanonima a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nu sunt nici macar 0, 1% sanse sa fiiinsarcinataaa` dinggg