| Nuamnume23 a întrebat:

Buna ziua, am o problema si nu am mai patit asa niciodata. Mi-a venit menstruatia la timp si a tinut fix 5 zile cum tine de obicei. Problema este ca in a 6a zi cand trebuia sa se opreasca tot a continuat, doar ca foarte putin si era culoarea spre rozaliu. Este a5a zi de cand este culoarea rozalie.(nu stiu daca influenteaza acest lucru pastilele tusocalmin, pe iau pentru ca am o tuse care persista). Este ceva normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ginecolog el stie daca este ok sau nu, nu te lua după sfaturi pe TPU care iti zic ca e ok, unii nu stiu ce vorbesc ei nu sunt doctori, un doctor stie daca este ok sau nu si iti va da reteta cu tratament adecvat daca ai o infectie.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normal.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu e nicio problema aici, deci nu-ti mai fa griji.

| Mia98belle a răspuns:

Da. este normal si ok