| Angie12 a întrebat:

Am o problema!
Vreau sa ma ajutati!
Ma doare urechea dreapta pana la masea. Nu mai pot suporta ma doare ingrozitor.
Dimineata nu aveam nimic acum cand au venit musafiri a inceput sa madoara. inainte sa ma doara am mancat cipsuri dar ce legatura are urechea cu cipsurile?
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nici o legatura cu cipsurile, ai racit... putin spirt sau ulei cald pus pe vata si introdusa in ureche

| xxdd a răspuns:

Du-te la doctor la ORL.
Pune pe cineva sa se uite daca ai urechile rosi in interior si daca sunt asa inseamna ca ai otita.