| Lory37 a întrebat:

Bună ziua, am observat azi ca am scurgeri mai albe și mai abundente, nu prezint mâncărime/usturime etc. Poate fi o infecție? Precizez ca am și herpes, iar acum câteva luni am avut și micoza (am fost la medic și am primit tratament)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Dyalema a răspuns:

Probabil ești la ovulație?

| Design2021 a răspuns:

Se poate sa ai candida sau ceva asemanator.

| pentesterintimpuliber a răspuns:

Ce crezi ca-i aicea, ginecologie? Trimite-ne si noua o poza sa ne dam cu parerea