| Eduard198 a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare
Am 17 ani si am avut o entrosa sau nu stiu ce sa zic inca o mai am... De 2 luni nu mi-a trecut, pot merge in picior dar nu pot juca fotbal mi s-a intamplat la fotbal entorsa, am fost la spital de doua ori mi-am facut si radiografie degeaba imi tot spun dotorii ca nu am nimic unii nu vor sa ma consulte ca nu am 18 ani. Acum ma voi duce la doctori pentru copii pentru ca mi-au spus ca inca sunt minor si nu au cum sa ma consulte, am un gel si o fasa pentru picior le-am tinut timp de 2 saptamani.Deci ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

De unde esti?happy Eu am avut o problema la genunchi si intr-un final am fost Ortopedie la Foisor (Daca esti din Bucuresti). Mergi la un spital specializat pe asa ceva sau la privat.

| Eduard198 explică (pentru Aasdfghj):

Mersi mult am facut fizioterapie, 12 sedinte si mi-au fost de ajuns acum pot merge normal, dar s-a mai facut o problema, am fost operat acum 2 saptamani in calcai si mi-au scos firele astazi pentru o bataie, am avut doar 2 copci, si nu stiu cum sa fac sa se prinda mai repede acolo piele

1 răspuns: