| Apostu_Andreea_1995 a întrebat:

am și eu o problema cu urechea partea dreapta. De doua săptămâni am fost la medic am schimbat de doua ori antibioticul dar nici acum nu a trecut. Ma doare mai rau și am mancarimi înăuntru in ureche, ce credeți ca este? Și ce pot sa fac? Ce sfat imi dați?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce diagnostic ti s-a pus, de catre cine?
Iti recomand sa mergi la un medic ORL( daca ai fost i-a legatura cu altul).
Ia ibuprofen(nurofen, brufen), paracetamol sau algocalmin, si o solutie pentru urechi (solutie uriculara)n doze adecvate.
Sanatate!