| Rimadan103120 a întrebat:

Buna ziua, am si eu o problema de cateva zile, daca imi frec nasu' imi vine sa tusesc tare si stropi de saliva, oare de la ce este? Si ma furnica in cerul gurii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Standt a răspuns:

Ori e un inceput de raceala, ori o infectie de la ce zice in al treilea raspuns.

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Dacă te furnică în cerul gurii, sigur este de la seks oral.

| Smellslikecarotss328 a răspuns:

As spune sa mai aștepți câteva zile și sa observi dacă simptomele se agraveaza... dacă se agraveaza sau sunt aceleasi, iti recomand sa consulti un medic