| Rimadan103120 a întrebat:

Buna ziua, am si eu o problema de o saptamana si ceva, nu am avut asa niciodata, cand ma trezesc tusesc si dupa un timp, tusesc apos, adica fara muci, o tusa fortata si cerul gurii e putin rosu si scaunele sunt galbene si mai imi lucrimeaza ochii putin rar, dar in rest e ok, nu ma simt obosit, nu am stare de voma sau febra, poate sa fie raceala la stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Mergi la medicul de familie. Tusea poate avea mai multe cauze, inclusiv o afectiune a plamanilor.

| IceRope a răspuns:

La stomac, nu. La căpățână, da.