| Cybe3r a întrebat:

Am și eu o problemă.
De vreo 4/5 săptămâni îmi amorțesc 3 degete de la ambele mâini și simt furnicături și simt o durere și câteodată o căldură la coloană în partea dintre omoplați și as vrea sa știu cam care e cauza și ce pot sa fac. Poate fi început de hernie cervicală?
Vă mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florin458 a răspuns:

Poate fi o lipsa de Calciu sau poate fi o problema la coloana.Fa o programare la un medic de specialitate pentru a efectua un control la coloana si dupa caz si la un neurolog, insa te va trimite el daca e necesar.

2 răspunsuri:
| GabrielVal37tin a răspuns:

Lipsa de calciu.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la neurochirurgie si vei afla cauza