| casierull a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema ma doare aproape de o luna in partea dreapta sub coaste o durere continua am fost la doctor sa fac echograf l-am facut si m-i-a zis ca am piatra la rinichi sa tin regim si sa beau multe lichide este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar analize de sânge ai făcut?
Pa, pa.

| Gabonne1982 a răspuns:

Poti avea un junghi intercostal.De obicei, la junghiul intercostal durerea este continua si de durata

| ingerdraq a răspuns:

In partea dreapta sub coaste este ficatul si fierea care este situata pe acesta.