| rahll a întrebat:

am si eu o problema, mi-au aparut pe penis niste pete albe, aspre, cu mici intretaieturi.Am incercat sa ma tratez cu Canesten, dar niciun rezultat, pe petele albe se observa puncte micute negre, destul de numeroase in zonele cu intretaieturi mai multe.Va rog sa ma ajutati cumva, sa-mi dati vreun nume de tratament care m-ar putea ajuta! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Citeşte asta, poate te ajută cu ceva:
http://www.eva.ro/......12828.html

| Q69 a răspuns:

Sfatul meu este un control la medic
asa sa te iei dupa x si y care pot sa dea "sfaturi" fara sa cunoasca problema nu cred ca este indicat

| Empathizer a răspuns:

Mergi la dermatolog. Acolo iti vei rezolva problema, la specialist, pe vazute. Nu aici.