| totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

As dori sa intreb persoanele din Brasov sau din imprejurimile Brasovului daca au facut acupunctura la Medo Brasov la doctorul chinez Li Hong? Este bun acest doctor? Cei care au avut probleme medicale si s au tratat la dansul va rog frumos sa mi spuneti daca va simtiti bine dupa acupunctura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Toti acupuncturistii sunt la fel de buni (adica la fel de escroci).