| robert05c a întrebat:

as dori sa va intreb cum pot scapa de mirosul de tigari din maini, efectiv de tot adica sa nu se simta daca faci diferenta intre cele 2 maini. Nu doresc sfaturi sa ma las de fumat ca nu o sa le iau in seama. Pentru cel care imi zice un lucru bun si functioneaza (o sa testez) ofer 3 EURO printr-o cartela reincarcabila. P.S: NU BAG DE SEAMA SFATURILE CA NU SUNT BUNE SI SA LE LAS!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Spala-te pe maini cu sapun, clateste-te, toarna in palme cam 2 linguri de otet, freaca mainile, insistand pe degetele mainii drepte( presupun ca in mana dreapta tii tigarea), clateste cu apa, iar cu sapun si ....gata!

| diverse a răspuns:

Sa ai la tine un dezifectant mereu la tine parfumat il gasesti in orice farmacie la 9 mil ii chiar ok
sper sa iau funda