| Mathias2 a întrebat:

Buna ziua! As dori un sfat. De un an de zile ma lupt cu usturimi atunci cand urinez, capul penisului iritat la contact sexual, dureri in zona anusului si a stomacului urmate de diaree. Penisul este foarte sensibil la atingere si urinez destul de des. Am facut toate controalele necesare: analize pentru boli cu transmitere sexuala, infectii. Nici prostatita nu este, am facut controalele necesare. Am incercat si o ecografie, totul a iesit normal. Am fost la dermatolog, la fel totul bine. Chiar nu stiu ce as mai putea sa fac sa scap de acest disconfort

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alexalex1000 a răspuns:

Du-te la un doctor ginecolog, dermatologul nu se ocupa cu ce ai spus tu