| iris30 a întrebat:

As vrea sa iau pastile de memorie si concentrare, ca ajutor pentru examenul de bac si admitere.Cam cu cat timp inainte de examene trebuie administrate? Dar de suplimentul Bilomag Forte ce stiti? Este bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vorbeşte cu un medic înainte de asta, nu te automedica, să nu.ţi faci mai mult rău decât bine.
http://www. zdrovit/
Te pup!

| Ironicnαme a răspuns:

Bună!
Bilomag Forte nu este foarte bun, îşi face treaba doar când nu ai mâncat absolut nimic şi nu recomand.
MemoPlus dă roade şi te ajută să reţii ceea ce nu vrei să uiţi. (Ce-i mai important.) Vreau să te anunţ că, dacă nu repeţi de cel puţin 5 ori exerciţiile, definiţiile sau formulele, nu le vei memora. Trebuie să te concentrezi pe ele, apoi acesta îşi face efectul. Nu repeta o dată şi nu considera că vei reţine.
Baftă!