| Glacies_Possessed_2000 a întrebat:

Aseara m-am certat foarte rau cu maicamea si mi-a dat cu o sticla de sampon de 1L in cap, mai exact in spatele urechii, la baza craniului si ma diare foarte tare. Eu simt ca e umflat si cand mestec sau misc foarte usor capul aud un zgomot in urechea dreapta ( ca si cand cineva ar fosni o punga langa mine) si uneori simt ca se unple vena aceea si ma doare foarte tare. Normal ca ma doare si capul rau de tot. Ce sa fac? Bani de doctor n-am

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PŞtefaniaP a răspuns:

Puneţi o compresă cu gheaţă sau o cârpă cu apă rece. Dacă nu se schimbă nimic, ai nevoie de un consult medical! Du-te la doctor.O zi bună :3