| Costy4U a întrebat:

astazi am fost la piscina dupa multa vreme dupa ce m-am operat la timpan. Am un sentiment ca mi-a ramas apa in ureche si as dori sa stiu ce sa fac, deoarece nu sunt in tara. In timp ce imi misc capul, se simte ca un lichid care se misca in urechea stanga. Operatia am avut-o in decembrie si am tinut urechea ferita de apa pana in aceasta zi. Doctorul m-a asigurat ca s-a refacut timpanul la ultimul control si ca nu am de ce ma teme la mare.
A mai trecut cineva prin asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Hexcore a răspuns:

Eu nu, dar ar trebui sa mai mergi o data la medic, sau poate se intampla doar in mintea ta