| KraziZEW a întrebat:

cand am fost mic am avut fimoza si am fost operat, se mai poate reface fimoza odata ce ai fost operat?
Desi am fost operat nu pot sa o... total.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cris54321 a răspuns:

Pai dupa 18 ani in mod normal nu mai apar schimbari la penis ( dimensiuni sau alte chestii ) asa ca daca nu mai ai 'Problema' nu mai are de unde sa iti apara. mai pot aparea chestii temporare din cauza infectiilor sa ti se inflameze sau stramtoreze pielea dar se trateaza.

5 răspunsuri:
| Daniel323 a răspuns:

Dupa operatie trebuie sa o decalotezi in fiecare zi.

| KraziZEW explică (pentru Daniel323):

Cum adica?

| KraziZEW explică (pentru Daniel323):

Pai si daca nu am facut asta, deoarece eram mic?

| cris54321 a răspuns:

In mod normal nu. Depinde ce varsta ai si daca cumva penisul tau incepe sa se dezvolte mai ciudat

| KraziZEW explică (pentru cris54321):

Am aproapre 17 ani

| cris54321 a răspuns (pentru KraziZEW):

Pai dupa 18 ani in mod normal nu mai apar schimbari la penis ( dimensiuni sau alte chestii ) asa ca daca nu mai ai 'Problema' nu mai are de unde sa iti apara. mai pot aparea chestii temporare din cauza infectiilor sa ti se inflameze sau stramtoreze pielea dar se trateaza.