| Nails_Valcea_Happy_1992 a întrebat:

ce doctor endocrinolog imi recomandati din Bucuresti? As vrea pe cineva foarte bun. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| emy a răspuns:

Mergi la C.I. Parhon! Si eu am fost acolo si mi-a fost bine. Multa sanatate iti doresc! Te pup! kiss