| Florin02 a întrebat:

Buna ziua de 3-4 luni am in zona testiculelor o pata de culoare alba ce imi provoaca mancarimi puternice si imi raman un fel de urme de matreata, tot de culoare alba. va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DiaDianaa a răspuns:

Beahh. Vorbeste cu un specialist cu un doctor cu cineva care se pricepe! nu te lua dupa astia de pe net! Vrei sa mori? laughing pa-pawave:*

| popeasca a răspuns:

Du-te la medic. Cu cat astepti mai mult, cu atat mai rau e.

| PinkPanther a răspuns:

Mergi la doctor, probabil ai luat in bts, i-ati trimitere de la medicul de familie pentru urolog