| Calinm22 a întrebat:

Bună ziua, de aproape 1 an tot am niste amețeli, de multe ori mi se întâmplă în timp ce lucrez, mă simt foarte ciudat și sunt momente când vreau sa fac un pas normal și se mișcă mult mai încet piciorul față de cum as vrea eu să pășesc și încep să mă doară picioarele și de-abia stau in picioare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anemie cred că e. Mergi la medicul de familie sa îți de-a trimitere sa faci analize

| UltraSoundSound a răspuns:

Mai bine te-ai duce la un neurolog, doar el stie ce te poate afecta!

| Calinm22 explică:

Tot eu, și acum sunt in mall și vreau să merg să mănânc ceva, când m-am pus pe scările rulante picioarele mele s-au oprit și era să mă împiedic, și când mergeam prin mall am vrut sa fac stânga și m-am băgat într-un colț, parcă se agravează

| andradaaa12 a răspuns:

Mai bine ai merge la un medic și ai face niște analize, asa pățesc și eu și am anemie, si ma ia o amețeală de cad jos

| anonim_4396 a răspuns (pentru andradaaa12):

Consuma des sfecla roșie te va ajuta foarte mult pe lângă tratament happy