| diannar a întrebat:

De ceva vreme ma doare in partea drepta, jos! Ma doare atunci cand rad, cand tusesc, cand stranut. oare e apendicita? sau o raceala la ovare? Tin sa mentionez ca sunt constipata. mereu am probleme cu asta. Am facut analize la sange. se vede daca am apendicita sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil sa fie de la constipatie, insa daca nu trece in cateva zile, programeaza un consult la medicul de familie.

| zaratu a răspuns:

Un control la medicul de familie e cel mai indicat

| ShdDidutz a răspuns:

Fa un control medical si atunci i-ti poti da seama care e bubawinking.

| Plesa_Alexandru_1998 a răspuns:

Mai bine mergi la un doctor, cel mai indicat! happy