| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! De dimineata cand m-am trezit, aveam un gust amar in gura si m-am dus la baie sa scuip. Cand am scuipat era saliva amestecata cu o culoare maro, tin sa mentionez ca am si un mic ganglion la gat si dureri de rinichii si in capul pieptul. Nu transpir noapte, nu am vanatai spotane, si nu fac febra. Poate sa fie vorba de leucemie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Rauliuccgeorge a răspuns:

Vreau sa mentionez ca am observat ca aceasta "substanta" maro provenea de la o masea, este singura masea de la care aparea.