| DianusIoana a întrebat:

De la 2 ani(acum avand 15) ma chinui pe maini si pe picioare cu niste bubite(pe care daca le storc ies puncte mici); sunt bubite de culoare alba ca si cum am fire de par crescute in piele dar nu la toate ). Am fost la doctor mereu de ani de zile si mi-a spus ca dupa ce-mi vine ciclul o sa imi treaca, dar mi-a venit de 3 ani si degeaba.M-am dat cu sute de creme si geluri Bioderma; Ivaterm.Ce poate fi oare? Nimeni nu stie. Este foarte inestetic, nu ma mănâncă, cu ce creme sa ma mai dau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Junc_David_1990 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la medicul de familie

| cristimihailov a răspuns:

Ai incercat si la homeopatie?