| AkaneHanda a întrebat:

De vreo 2-3 zile simt ca ma jeneaza in zona plamanilor,la spate. Nu am fost la medic,maine cred ca o sa merg, am 15 ani jumatate. Stau mult pe scaun, ar putea fi de la asta sau as putea avea ceva la plamani?

Va rog sa raspundeti doar daca stiti.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Te-a tras curentul,simti durere intre omoplati nu,in special cand respiri sau cand faci miscari bruste, poti lua antiiflamatoare sa iti treaca mai repede, diclofenac, piroxicam, tenoxicam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Probabil te-a tras curentul sau ai răcit, consultă medicul de familie mâine.
Te pup!

| AkaneHanda explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, maine voi face un drum la medic.