| Ionutu19 a întrebat:

Bună ziua!
După ce mi-a fost scos un rest de măsea din gingie acesta fiind sub sinusul maxilar, am făcut sinuzita la scurt timp și puroiul îmi curgea prin gura.Acea gaură nu s-a astupat.
Cum pot astupa gaura din gingie ca la următoarea răceala să nu mai curgă prin ea în gură?
Poate dentistul dacă mă taie și apoi să fiu cusut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Mergi la medic.