| catalin542000 a întrebat:

Bună ziua.
Îmi puteți spune cum se numește mai exact acest fluturas medicinal?

FLUTURAS https://imgur.com/gallery/KqIocLA

De asemenea m-ar interesa de unde se poate cumpăra acest fluturas sau dacă se da de undeva de pe un site online comanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cauta pe internet perfuzoare cu ac plastic/metalic sau trusa perfuzie.
Se găsesc și la farmacii...

| Catrice a răspuns:

Perfuzor pentru bebe logic ca are farmacia, mergi cu el sau cu poza.

| WhiteLife a răspuns:

Mergi cu poza la farmacie; incearca la cele din apropierea spitalului, sunt sanse mai mari sa gasesti acolo.

| razvitzi a răspuns:

Ala este un perfuzor. la farmacie!