| Ana19993 a întrebat:

In ultima saptamana,poate si mai putin, dupa fiecare masa merg la lipsa mare.Azi dimineata am baut cappuccino si deja a trebuit sa merg la baie.Si nu, nu am diaree.Este ceva de care ar trebuii sa ma ingrijorez? Daca da, de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Este posibil sa fi mancat gras, si din cauza fierii, care la tine este mai sensibila, sa trebuiasca sa mergi la baie. In orice caz, consulta un medic, este cea mai buna solutie.

1 răspuns:
| Ana19993 explică:

Stefan,se poate dar nu mananc mancaruri grase.Mai ales ca mami imi este bolnava si nu prea face de mancare manac doar iaurt-uri si ici colo cv supa.Nustiu ce poate fi.