| Oprea_Ana_1993 a întrebat:

In urma cu o luna am avut o apasare in piept m-a luat cu calduri si nu am mai vazut si am cazut jos dar am fost constienta dupa 3 saptamani am cazut din nou m-a luat tot cu calduri am stat jos putin m-a intepat in partea stanga si mi sa strambat gura si am avut un tremurat in tot corpul dupa un timp am luat niste calmante dar ma simt tot moale si ametesc dar tensiunea am avut 12 cu 7.
Ce am? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Empathizer a răspuns:

Ai ceva pentru care e necesar un consult medical si cateva analize, inclusiv. Poate fi vorba de o tulburare a metabolismului calciului sau alt dezechilibru mineral, o anemie sau altceva. Mergi la medicul de familie sa faci analizele uzuale.