| Levi123 a întrebat:

Buna ziua,ma confrunt cu o problema de cativa ani cu durerea de spate,la inceput am fost diagnosticat cu nevralgie intercostala,sunt zile si zile cand ma doare,durerile sunt ca o intepatura ce radiaza in fata de la jumatatea coastei in sus,am tot luat creme si pastile,dar deloc nu ma lasa, daca stiti cumva ce remediu este pentru asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Gimnastica, zilnic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fizioterapie iti trebuie

| Levi123 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Și cu asta o sa-mi treaca?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Levi123):

Trebuie sa faci minim 10 sedinte ca sa vezi rezultate, nu i ti va trece asa dupa prima sedinta

| Levi123 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt programat la un rmn sa vad ce apare, daca nu o sa incerc asta

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Levi123):

Bine perfect