| Eu69 a întrebat:

mi s-au facut 4 bubite mici pe varful limbii si una mai mare intre dinti si barbia interioara sau cum se zice, aia ma ustura dar cele mici nu.dar mi-e si scarba sa ma uit la ele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Posibil sa ai o ciuperca/afta bucala.
Spala-te cu ceai de musetel/pelin si apoi cumparti glicerina boraxata, iar maine te duci frumos la medic.
O seara bunahappy