| adina_1962 a întrebat:

Numele meu este Adina si as dori sa imi da-ti o mana de ajutor daca puteti. Viitorul meu sot are pe piciorul stang de sus pana jos varice foarte proeminente. Acum doi ani a fost operat clasic din 15 in 15 cm, acum insa au inceput sa apara din nou ba chair a si spart intr-un loc chiar in aceasta seara. Spuneti-mi va rog ce as putea sa fac in aceasta faza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să-l vadă medicul, tratament medicamentos și chirurgical dacă se impune!
Pa, pa.

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Tu nu poti face nimic.Este un caz care trebuie rezolvat de medic.