| CristinaTynaTyna a întrebat:

Bună ziua, pot face operație dentara dacă sunt pe ciclu ultima zi? Probleme medicale am acum 1an jumate avc și depistat cu trombofilie.Luni am programare cu sedare intravenoasa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, discută cu medicul care te va opera, numai el stie.

| Violleta2022 a răspuns:

Spune asta stomatologului!