| marcela290 a întrebat:

Buna ziua prieteni. Am si eu o intrebare si va rog sa răspundeți doar daca știți. Sambata am avut un contact sexual neprotejat cu un baiat. Nu și-a dat drumul in mine, se stergea pe servetele. Ieri seara mi-a aparut niste picaturi de sange pe chiloti, mi s-au intarit sanii si azi de dimineata am avut o stare de greata si nu am pofta de mancare. Precizez ca 6.6. 2019 mi-a trecut ciclul. Exista vreo posibilitate sa fiu gravida? Va rog ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu laughing) si chiar sa fii, simptomele de sarcina apar dupa aprox 3 saptamani nu a 2-a zi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Șansa prea mică.

| Vichy99 a răspuns:

Exista o mica posibilitate chiar daca nu si a dat drumul acel lichid care apare in timpul contactului poate conține spermatozoizi dar sunt șanse mici, greata stiu ca apare mai târziu... daca nu îți vine luna viitoare i-ați un test de la farmacie...pe magazin play este o aplicație numita Calendar si îți spune când îți vine si te invata