| NeVeR4NeVeR a întrebat:

Buna ziua/seara/dimineata! Am o batatura in talpa si nu stiu cum pot scapa de ea? Care-i cel mai rapid si eficient mod?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cumpără-ți un aparat de curățat călcâiele (răzător călcâie), fiindcă e bun și pentru ce îți trebuie ție. Nu te rănești, iar în câteva minute, te poți simți mulțumit(ă).
http://i.imgur.com/uxBiPUQ.jpg
Și Pedi Spin e excelent (pentru curățat bătăturile de pe călcâie și tălpi), însă trebuie să faci comandă pe net, dacă îl vrei.
Pentru început, încearcă ce ți-am zis...

| Clujean25 a răspuns:

Programeaza-te la o sedinta de pedichiura la un salon de infrumusetare si ti-o da jos cu briciul.