| IDK98989823 a întrebat:

Bună ziua...Simt ca nu mai suport de la ce e chestia asta nu știu anxietate sau ce naiba merg la baie la scl în pauza sa urinez și în oră tot simt nevoia ca trebuie sa merg de la ce e? Am fost la urolog am primit medicamente și tot nu e. Ajutor dau funda! Oricum simt după ce am fost la baie ca nu mi am golit complet vezica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Whitte a răspuns:

E o infectie.
Recent am aflat si eu ca nu urologul rezolva asta desi aveam convingerea certa ca asa este.
Daca esti fata, mergi la ginecolog.

| Violleta2022 a răspuns:

Uite aici, chiar scris d emanuta ta:

"in 17 Iulie | IDK98989823 a întrebat:
Am o problema foarte ciudata și sunt sigur ca e din cauza masturbarii, de fiecare data când fac asta am probleme cu urinatul adică urinez puțin și simt vezica incompleta..."

| IDK98989823 explică (pentru Whitte):

Sunt baiat cine rezolva

| IDK98989823 explică (pentru Violleta2022):

Nu am mai făcut de exact 50 de zile dar cu toate astea nu mi-a trecut..Mai am ejaculări nocturne ca orice baiat de 18 ani dar nu o mai fac de 50 de zile și vb foarte serios atunci dc nu a trecut cred ca trebuie sa beau mai multa apa

| Cipi1212 a răspuns:

Poate că ai incercat să te urinezi și când nu aveai nevoie să te urinezi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai diabet nu este de la anxietate urinatul des este semn al diabetului, mergi la medic sa iti faci toate analizele de sange si glicemiile sa vezi cauzele, ce varsta ai, esti fata sau băiat.

Bula
| Bula a răspuns:

Poate ai problema cu prostata.
Ai facut analiza "PSA" si "Free PSA"?