| SteauaNordului a întrebat:

Sufar de mai multi ani de sinuzita. Am auzit ca exista un ulei volatil care se toarna in apa clocotita si pot face inhalatii cu el, ajuta in eliminarea infectiei din sinusuri. Are cineva idee cum se numeste? Mi-ar fi de mare ajutor, deoarece nu prea mai vad pe unde merg de migrene si tratamentul medicamentos cu antibiotice vad ca nu prea are nici un efect...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 0000anonim0000 a răspuns:

Ulei volatil de menta, produs de FARES, cauta la o farmacie, di ce stiu eu e pentru. sinuzita.ma rog, SI pentru sinuzita. happy. Sper ca te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| Nolkyz a răspuns:

Poti sa incerci cu sare... sarea face foarte bine in probleme orl