| alicia2000 a întrebat:

tatal meu in varsta de 67 de ani a fost diagnosticat cu insuficiena sau stenoza mitrala,fiindu-i recomandata operatia,un medic i-a recomandat spitalul din targu mures,nu stiu exact care,dar i s-a spus de dr Horatiu Suciu, iar al doilea medic i-a recomandat Iasi-ul.imi poate recomanda cineva un medic si un spital bun,poate sa mentionati si costul operatie,absolut tot ce include spitalizarea happy, va rog sa ma ajutati.multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| manyx a răspuns:

Buna! Cunosc o fata care ii fiica lui Horatiu Suciu.Sunt sigur ca lucreaza la Spitalul Clinic Judetean.Bafta!