| spaimaspaima a întrebat:

Buna ziua TPU! Am sindrom algic dorsal am 16 ani cat poate dura refacerea si ce imi recomandati sa fac sa treaca mai repede? Multumesc mult! is foarte deprimat nu m-ai stiu ce sa fac. am de 2 luni.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca este adevarat ceea ce spui iti recomand doua lucruri: 1) Asemenea probleme le poti rezolva numai cu ajutorul unui medic, si nu cu ajutorul sfaturilor date de gura lumii pe marginea santului; 2) Scuza-ma ca imi permit, dar daca doresti sa fii bagat serios in seama, schimba-ti fotografia din avatar, aceasta fiind total neinspitara. Daca tu consideri ca eu gresesc, te rog sa ma scuzi: a fost doar o parere!