| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU!
De curand, mi-au iesit niste bube destul de mari pe corp (exceptand picioarele si spatele), cate 3-4 intr-o zona, nu ca la varicela. Crezand ca e o intoxicatie, am renuntat la consumatul de carne/oua/branza. Degeaba. Mentionez, ca nu ma mananca pielea de la ele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Poate e doar o iritatie sau nu stiu. totusi ar trebui sa te consulti cu parintii si poate si cu medicul de familie. Bafta happy!

| Ronnie35 a răspuns:

Poate faci alergie la ceva anume.
Poti afla la ce esti alergica, facand doar un test. Intreaba-ti medicul de familie.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Probabil este urticarie sau o intoxicatie.
Trebuie sa mergi la medicul de familie sa-ti dea ceva.
Te pup!