| Alexandrupapadopol a întrebat:

Buna ziua tuturor!
De ceva vreme am observat niste umflături care mi-au ieșit pe corp.( Pe mâini,picioare, spate) nu mă dor dar nu sunt mari.
In schimb am una ceva mai maricică care este situata sub bărbie și mă doare când o ating sau dau capul pe spate!
Cine are cunoștințe va rog sa îmi spuneți ce sunt aceste informații, deoarece mă sperie foarte mult!
Va rog sa mă ajutați cu sfaturi și sa mă îndrumați ce sa fac!
Mulțumesc frumos pentru ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| teo530 a răspuns:

Cel mai bine vorbeste cu un dermatolog