| Adrian_George_1992 a întrebat:

Vrea sa va intreb ceva. Am 14 ani si 1.68 inaltime. Eu ma simt prea inalt, ce ziceti este normal la varsta asta 1.68?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Nu e nici o problema, e normal la varsta ta, eu am 13 ani si am 1, 80 inaltime, asta depinde si de cat de inalt este tatal tau

| Catacata7799 a răspuns:

Ti se pare ca esti prea inalt laughing. Doamne asta e problema, esti cam mic, nu ai nici macar 1, 70.Eu am 14 si am 1, 79. Dar nu iti face griji, unii se dezvolta mai greu.

| Adrian_George_1992 explică (pentru Catacata7799):

Aha... Multumesc de raspuns! big grin