| blondik98 a întrebat:

Bunaaa mai e un pic si se termina scoala si eu acolo in fiecare an stateam cu varul meu dar...acum el pleaca in italia dati-mi si mie idei se sa fac plzzzzzzzzz
P. S acolo nu am calculator,,, sunt la bloc la etajul 6. am o verisoara avocata care cred ca m-ar sacai cu temele si invatatul dati-mi idei cum sa ma distrez pup fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| soraGrime a răspuns:

1. unde stateai tu "acolo"?
2.pai in vacanta de iarna, daca ninge, poti sa te dai cu sania(nu conteaza ce varsta ai, tot e distractiv). Eu cand sunt la tara(destul de rar) si e iarna, merg cu prietenii pe un deal si ne dam cu un sac din ala de nylon.
hmm, te poti uita la televizor, sau, baga`ti internet pe telefon big grin
iti poti lua mp3-ul, si iti asculti muzica preferata impreuna cu o cana de ceai fierbine. Daca ai prieteni "acolo", fa`ti un ORACOL(gasesti modele pe net), si da`le sa completeze.Ca sa te amuzi putin, ia`ti o carte cu bancuri. Ia`ti si carti normale, ca sa nu te plictisesti.Si pastreaza legatura cu verisorul tau prin telefon.
Si fratele meu pleaca de Craciun, in GERMANIA, la prietena lui.Insa eu abia astept sa plece rolling on the floor
Sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt

| hopee a răspuns:

citesteeeeeeeee sau invatawinking