| badboy50087 a întrebat:

Bunta TPU! Am o intrebare simpla cu raspuns nu tocmai simplu. Cum scap de burtica? (atentie! burtica nu burta) Caut niste metode rapide si eficiente. Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Elimini grăsimile, fast-food-urile, băuturile acidulate, mesele servite noaptea și multe abdomene.
În 2 săptămâni masa musculară se tonifică, după 1-2 luni vei avea primele rezultate.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Fa multe abdomene.
Grija la alimentatie, mananca cat mai sanatos.
Cu placere, sa cresti mare!
Te pup!

| Liviu4you a răspuns:

Poti tine o dieta (gasesti o groaza pe net) sau poti face sport.

| Criistyanna a răspuns:

Incearca sa aleregi mult foarte mult si sa bei multe lichide si intr, o saptamana ai scapat. doar daca depui efort. eu asa am facut :d

| iulia_7948 a răspuns:

Glucidele si carnea se depun pe abdomen. Asa ca mananca dulce foarte putin, renunta la paine ca si ea are glucide, zahar, si ai gria cu carnea, mai putina. si sport.

| trusk a răspuns:

Lasa berea si paine, fa sport.

| HandicapatusRoz a răspuns:

O tai