| madalina_4740 a întrebat:

Ca sunt avantajele supermarketurilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Îti poti alege produsele individual nefiind nevoie sa suporti indispozitia unui vanzator oarecare, iti poti alege legumele si fructele pe care le doresti, le cantaresti singur si daca te razgandesti le poti pune la loc, fara sa fii injurat. Aici gasesti o gama foarte variata de produse la diferite preturi si oferte.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prețuri mai mici de vânzare! O gamă largă de produse alimentare și nealimentare. Promoții.
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Fac cumparaturi in supermarket fiindca imi aleg singura legumele si fructele, am timp sa ma gandesc ce altceva mai vreau, astfel incat pentru mine sa merg la cumparaturi constituie o adevarata relaxare.

| 123456 a răspuns:

Un rasp bun cred eu totul e acolo intr-un sigur magazin si nu trebuie sa te alergi prin toate :-p

| nustiucenumesapun a răspuns:

Toate produsele sunt mai ieftine decat in magazinele mai mici