| Nikolassss a întrebat:

Cam cat a costat~o pe andreea tonciu operatia la nas? un pret aproximativ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AccountDeleted a răspuns:

Rinoplastia costa intre 1.000 si 3.000 de euro, in Romania

1 răspuns:
| Purec a răspuns:

Colegul de mai sus zice bine, dar ai si o varianta mai ieftina. Pui pe cineva sa îți dea un pumn serios fix in nas, si asa te face pe gratis laughing