| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat dureaza regimul pentru o fiere lenesa? Cu ajutorul regimului se trateaza (isi revine )?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama sufera de aceeasi boala si cheltuie foarte multi bani pentru medicamente si regimuri. in final a decis sa scoata aceasta fiere lenesa. sunt mai multe persoane care o elimina pentru ca se poate trai fara ea. este o solutie simpla si mama o va urma in cele din urma pentru ca a suferit foarte mult aceasta perioada si nimic din ceea ce a incercat nu a fost de folos. sper ca parerea mea este destul de buna pentru dvs.big grin insanatosire grabnica!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Regimul dureaza toata viata, fiindca fierea lenesa este o caracteristica mai mult decat o boala. Nu se vindeca si nu isi revine, cel mult se imbunatateste, in sensul ca daca te tii de regim, nu ai simptome.