| madalina4you a întrebat:

Cam cat m-ar costa un consult endocrinologic fara trimitere de la medic? Cine a fost recent si ma poate ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vreo 200de lei daca nu si mai mult, preturile le aflii in cabinetul medicului, fiecare cabinet are tariful lui, dar tu sa ai la tine 200 lei, daca mergi cu trimitere este gratuit.

| anonimg a răspuns:

În josul paginii găsești o listă de prețuri:
https://digestmed.ro/......rinologie/
Bine, preturile diferă.

| alina2k18 a răspuns:

Strict control aproximativ 200 -250 leuti.
Echografie si analize - cateva sute bune de lei.
Si eu trebuie sa ajung la analize cu trimitere dar nu TOATE sunt decontate, pentru unele scot banu din buzunarwinking

| RoCkKiD a răspuns:

Consultul varianza intre vreo 200 si 500 RON in functie de medic... la analize nu iti poate spune nimeni pentru ca depinde de ce analize iti recomanda medicul in urma consultului. Poate fi intre 50 si 1000 RON..cine stie.

| ancaval a răspuns:

Consult + eco = 220 lei. Atât am plătit eu.

Cu trimitere de la medic, poți face analizele gratis, dacă ești asigurată.

| Alliss91 a răspuns:

Ce fel de contol ecograf sau analize? Si in ce judet?